Nowa wersja HitHosting.pl v2.0 zastępuje starą wersję 1.0 (06.01.2014)

Publikujemy nową odsłonę serwisu HitHosting.pl. Od tej pory dajemy klientom nowy interfejs do dokonywania zakupów w naszym serwisie ale takrze do prostego i szybkiego zarządzania swoimi usługami. Od tej pory panel klienta jest wygodny i intuicyjny, a nowe usługi rejestrują się w serwisie w pełni automatycznie. Wprowadzamy także nową usługę "Backup Online".

Rozpoczęcie prac nad nową wersją HitHosting.pl v2.0 (25.10.2013)

Wobec licznych sugestii ze strony internautów postanowiliśmy przeprojektować serwis HitHosting.pl. Nowa odsłona ma być w pełni automatyczna. Szata graficzna ma być czytelna i miła dla oka. W panelu klienta znajdą się nowe opcje ułatwiające klientom zarządzanie swoimi usługami.

E-faktura w hithosting (01.02.2013)

System e-fakturowania usług został wdrożony od tego momentu wszystkie transakcje księgowane są automatycznie po opłaceniu usług faktura zostaje udostępniona użytkownikowi w Panelu Klienta.

Start serwisu HitHosting.pl (15.12.2012)

Milo nam poinformować Państwa o nowo powstałej platformie hithosting.pl na wstępie chcielibyśmy podziękować za wielkie wsparcie ze strony testerów i programistów niemniej jednak czekamy na wszelkie spostrzeżenia i sugestie z Państwa strony będziemy się zmieniać w miarę rosnących potrzeb. Kolejnym krokiem w serwisie hithosting będzie stworzenie systemu e-fakturowania aby ułatwić i przyspieszyć współpracę.

Zatwierdzenie projektu i wdrożenie systemu (01.09.2012)

Po zatwierdzeniu projektu zostały zamówione serwery. Następnym krokiem było zainstalowanie niezbędnego oprogramowania oraz intuicyjnego w pracy dla klienta cPanel oraz certyfikatów zabezpieczeń SSL do bezpiecznych połączeń szyfrowanych. Rozpoczęcie prac nad stroną programową i wizualną strony hithostingu.

Pomysłu stworzenia platformy hostingowej (13.07.2012)

Na początku lipca 2012 narodził się pomysł stworzenia hostingu, który będzie w zasięgu każdego portfela nie tylko biznesowego ale również prywatnego. Pertraktacje ze sponsorami oraz firmą wspierającą zaplecze techniczne zakończyły się sukcesem. Jednym z warunków było wynegocjowanie dobrych warunków dla klienta końcowego, tania konkurencyjna cena usługi i konta dające możliwość zabezpieczenia danych każdego użytkownika w sposób lustrzanego odbicia na drugim serwerze w kwocie usługi hostingowej.